Fototapeta z Wieżą Eiffla - Demural

Jak przywieźć wieżę Eiffla do własnego domu?

Najważniejszy, najbardziej spektakularny i najpopularniejszy symbol Paryża. Nie można wyobrazić sobie podróży do stolicy Francji bez jej zobaczenia. Zbudowana pod koniec dziewiętnastego wieku wieża Eiffla inspiruje, zachwyca, wzbudza podziw i nie daje o sobie zapomnieć. Dlatego właśnie tak często pojawia się na pocztówkach, kubkach oraz innych pamiątkach z wizyty we Francji. Można jednak mieć to szczęście i posiadać swoją prywatny jej egzemplarz w czterech ścianach – i to w całkiem sporych rozmiarach. Nie, nie mówimy tutaj o modelu do jej składania. To fototapeta z wieżą Eiffla jest w stanie wnieść do naszej przestrzeni pokaźną dawkę francuskiego szyku i elegancji!

W jakich wnętrzach sprawdzi się fototapeta z wieżą Eiffla?

Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie zaaranżowanie jej w przestrzeni salonu (czyli innymi słowy pokoju dziennego). Wnętrze o reprezentacyjnym charakterze jak najbardziej domaga się bowiem ozdobienia w najlepszym stylu, a właśnie jedna z najsłynniejszych w świecie wież będzie tu odpowiednia. Dzięki temu będziemy mogli poczuć niezwykłą atmosferę tego miasta. Przybliżyć sobie romantyczne, malownicze uliczki pełne zakochanych par trzymających się za ręce i smakujących pyszne croissanty.

Fototapeta z wieżą Eiffla to też ciekawy pomysł aranżacyjny do sypialni, na pewno będziemy mieć dzięki temu tylko piękne sny (dziejące się także w pełnej uroku Francji) oraz dobry humor po przebudzeniu.

Fototapeta Sen nad Sekwaną - Fototapeta z Wieżą Eiffla - Demural
Fototapeta „Sen nad Sekwaną”

Miłośnicy niebanalnych rozwiązań mogą pozwolić sobie na to, by francuski szyk zaprosić do łazienki. Wtedy na pewno relaksująca wieczorna kąpiel oraz energetyczny prysznic o poranku będą znacznie przyjemniejszymi doznaniami!

Możemy też sprawić, by nasz przedpokój nie był wnętrzem sztampowym i zwyczajnym, by zamieszkał w nim paryski szyk. Tutaj owa fototapeta sprawdzi się świetnie. Można rzecz jasna wybierać najróżniejsze modele – bajecznie kolorowe i czarno-białe, utrzymane w stylu vintage, retro i nowoczesnym, dostępne w wielu rozmiarach.

Fototapeta Czarno biała Wieża Eiffla - Fototapeta z Wieżą Eiffla - Demural
Fototapeta „Czarno biała Wieża Eiffla”

Nie tylko przestrzenie domów i mieszkań zasługują na to, by zdobiła je stylowa fototapeta z wieżą Eiffla. Znakomicie sprawdzi się ona również w przestrzeni biurowej lub w kawiarence czy restauracji francuskiej. Będzie to niejako wisienka na torcie, element, dzięki któremu klienci czy kontrahenci oraz goście bardzo chętnie będą w owych przestrzeniach przebywać! Jeśli szukamy prezentu dla kogoś, kto w stolicy Francji bywa z wielką ochotą, możemy być pewni, że tego typu naścienna dekoracja sprawi mu wiele radości.

Model stonowany czy bardzo wyrazisty?

Tylko od nas jako kupujących zależy, czy wybrana przez nas fototapeta z wieżą Eiffla będzie głównym elementem dekoracyjnym danej przestrzeni. Wtedy na pewno powinniśmy się zdecydować na wyrazisty model. Fototapeta może również wkomponować się idealnie w przestrzeń, pozostając jedną z jej części składowych.

Fototapeta Paryski wieczór - Fototapeta z wieżą Eiffla - Demural
Fototapeta „Paryski wieczór”

Kiedy poszukujemy modelu do przestrzeni utrzymanej w stylu industrialnym, koniecznie poszukajmy czarno-białej grafiki. Kiedy zależy nam na tym, by echa dawnych czasów zagościły na naszej przestrzeni, zdecydujmy się na model w kolorze sepii, utrzymany w stylistyce retro. Kiedy w roli elementy dekoracyjnego w naszym wnętrzu pojawi się fototapeta z wieżą Eiffla, codziennie będziemy mogli się czuć niczym w romantycznej i pełnej szyku stolicy Francji!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *