Bezpłatne próbki dla każdego


Nie masz pewności jak zaprezentuje się na ścianie wybrana przez ciebie grafika? Nie ma sprawy, zamów próbkę z bezpłatną wysyłką!

Jeżeli dręczy cię niepewność czy konkretny wzór będzie miał odpowiednie nasycenie kolorami w wybranym wariancie materiałowym, rozumiemy to. Chcesz, żeby nic nie zepsuło efektu twojej nowej dekoracji.


Upewnij się i zamów bezpłatne próbki, zanim kupisz fototapetę na całą ścianę.

Jak to wygląda?

Wskazujesz nam wybraną grafikę i prosisz o próbkę. My drukujemy wycinek w skali 1:1, żeby odwzorowanie było jak najbardziej wiarygodne. Możemy na twoje życzenie wykonać próbki każdego dostępnego u nas materiału, jednak należy się liczyć z tym, że czas oczekiwania trochę się wydłuży.

Oferujemy też opcję szybszą, która polega na przesłaniu plików na pocztę e-mail. To wygodny wariant dla tych, którym wystarczy taka wizualizacja, bądź klientów, którzy mają dobry sprzęt do wydruków kolorowych.

Jak wygląda zamawianie?

Zamawianie jest dziecinnie proste. Wybierasz grafikę, a następnie klikasz w okienko „zadaj pytanie”. Później podajesz rozmiar próbki oraz rodzaj materiału, który cię interesuje, a także adres wysyłki i numer telefonu. To samo możesz zrobić przez formularz kontaktowy, ale ważne by w wiadomości zawrzeć link do produktu albo numer zdjęcia.

Jaki jest czas oczekiwania na próbki?

Okres oczekiwania mieści się między 3 a 10 dniami roboczymi, a zależy od ilości zamówionych próbek.