O nas

about us

W naszej galerii znajdą Państwo miliony zdjęć i grafik, które wspaniale wzbogacą aranżację każdego wnętrza lub staną się jej najważniejszym akcentem. Stworzone na ich bazie dekoracje ścienne, obrazy czy fototapety doskonale sprawdzą się w dużych salonach i małych pokojach, a także sypialniach. Proponujemy Państwu także wysokiej jakości obrazy do kuchni, fototapety do biura oraz wyjątkowe obrazki dla dzieci i młodzieży.

Zamawiane przez Państwa obrazy oprawiamy w najlepsze krosna malarskie polskiej produkcji, a wszystkie wykonywane przez nas fototapety powstają z myślą o Państwa wygodzie - są zatem bardzo łatwe w samodzielnym montażu. Drukujemy je wyłącznie na materiałach pochodzących od polskich producentów, zaś nowoczesna technologia HP-Latex gwarantuje, że są całkowicie bezpieczne dla zdrowia oraz bardzo trwałe. Nad przebiegiem procesu produkcyjnego czuwają wykwalifikowani specjaliści.

Doskonała jakość, rozsądne ceny i błyskawiczna realizacja zamówień, to podstawowe zasady, jakimi kierujemy się w naszej pracy. Nasza baza składa się z licencjonowanych zdjęć, dzięki czemu otrzymują Państwo produkty najwyższej klasy. Drukujemy także fototapety i obrazy ze zdjęć dostarczonych przez Państwa.

Natomiast dla osób dopiero poszukujących pomysłu na wnętrze, stworzyliśmy bogaty bank inspiracji wizualnych, które bez wątpienia pozwolą wykreować niepowtarzalną i cieszącą oko aranżację. Wszystko to oczywiście z gwarancją jakości i szybkiej realizacji.